9 Eylül 2014

2015-2016 Tekbir Eşarp Modası

Eşarp Modelleri bayanların ilgisini çekme adına her zaman öncü olan ve kapalı bayanlarında aksesuar kullanımlarına yönelik olarak son derece kullandıkları modellerdir. Bu yıl için kendini yenileyen ve büyüleyen modelleriyle dikkat çeken Tekbir Eşarplar, bayanlar için gözde olmaya devam etmektedir.

2014 Tekbir Eşarp Modelleri, renk ve desen bakımından son derece modern olmasının yanında ayrıca yeniliklerle kendini ispatlayan bir markadır. Bu yıl için modellere baktığımız zaman, yenilik adına çizgili renk kanallarını yapması oldukça kendini yenilediğini göstermektedir.

Bu şekilde devam eden çalışmalarda, eşarp modellerinin elbiselerle beraber trend sağlama açısından da ayrı bir önemi vardır. Bakıldığı zaman, Eşarp konusunda model örgüsünü en iyi biçimde yansıtan ve bu sayede modern Eşarp modasına da yeni soluk kazandıran bir markadır.

tekbireşarp1

Eşarp modellerinde, beyaz renk uyumu siyah ve diğer tonlarında hakim olduğu desenlerle beraber çok daha süper şekilde kombin yapmak artık mümkündür. Eşarpların aksesuar olarak da kullanıldığı bu zamanlarda, Tekbir Eşarp Modelleri sayesinde, modern yansımalarla şık olma yolunda önemli adımlar atmış olacaksınız.

tekbiraşarp2

Eşarp olarak yaz aylarına özel fazla kalın olmayan ve bu sayede modern ölçülerde tren bir tasarım olan bu modelleri gerçekten çok ama çok fazla seveceksiniz. Modern olarak ortaya çıkan bu yeni marka eşarpları takarken, kendinizi sıradan zamanlarda dahil olmak üzere çok şık tasarım içinde bulacaksınız.

 

tekbireşarp3

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir