2 Eylül 2014

Selülit Nasıl Oluşur Kilo İle İlgisi Nedir

Selülit Nasıl Oluşur ? Kilo İle İlgisi Nedir ? br / br / Selülitin genellikle dengesiz beslenme sonucu oluştuğunu biliyor muydunuz ? br / br / Sağlıklı bir diyetle desteklenmeyen selülitin tekrarladığını ve dengeli beslenme alışkanlığı olan kişilerde selülite daha az rastlandığını tespit edilmiştir. br / br / Daha sonra sağlığa zararlı olmayan ancak etkili tedavi aletleriyle yağlar parçalanır. Daha sonra masaj aletiyle br / br / parçalanan yağların dolaşım yoluyla atılması sağlanır. Bu sırada kan dolaşımı artar ve temiz kanla gelen oksijen, hücreleri yeniler.

Ardından kişiye en uygun pasif cimnastik aletleri ile genel ve bölgesel incelme sağlanır. Ve önerilen diyetle selülitin tekrarlanması önlenir. br / br / Dönme dolap gibidir kilolar! Bir iner, bir çıkar Yukarıda anlatılanların hepsinden haberdarsınız. İdeal kilonuzu ve size uygun diyet programlarını da biliyorsunuz. Çünkü, daha önce sayısız defa denediniz. Ancak sorun şu ki; ideal kilonuzu koruyamıyorsunuz. Uyguladığınız diyet programından kısa bir süre sonra eski halinize dönüyorsunuz. Ve bu durum hem sinirlerinizi, hem sağlığınızı olumsuz etkiliyor. br / br / Dengeli beslenme alışkanlığı kazanmakbr

Evet ; insan farklı yiyecekleri bir araya getirip pişirerek kendi yemek zevkine uygun gıdalar hazırlayabilen tek canlıdır. Ancak, aynı zamanda doğada dengesiz beslenmeyi becerebilme açısından da tektir insan. Dengesiz beslenme sonucu oluşan şişmanlık, zayıflık, selülit gibi sorunlar; kalp, karaciğer, damar hastalıkları yalnızca insanda görülür. br / br / Dengeli beslenme alışkanlığı, bisiklet kullanmayı öğrenmeye benzer. Ailenize ve sizden sonraki kuşaklara miras br / br / Bırakabileceğiniz bu alışkanlık, bir kez öğrendikten sonra bir daha asla unutulmaz. Herhangi bir programı uyguladığınızda, kendinize en uygun beslenme ve diyet yöntemini, değişen şartlarınıza veya isteklerinize göre yiyecek türlerini, miktarlarını değiştirmeyi öğrenirsiniz. İdeal kilonuz ve ölçülerinize ulaşana kadar devam eden bu diyet sürecinden sonra merkezimizin uzmanları ile birlikte ideal kilonuzu korumanız için size uygun beslenme alışkanlıklarını kazandırma dönemi başlar.

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir