8 Eylül 2014

Zahide Yetiş Hayri Gözlükgillerden kısa notlar

Kaka yapan bebek ağlıyorsa psikolojik olabilir. kaka yapan çocuğa kakasını göstermeyin. korkunca tuvalet alışkanlığını edinmesi zor olabilir.

insan Bağırsaklarında bir çok kurt vardır. erişkinlerde kurt olması kolon kanserini engelliyor ama çocuklarda görülmesi durumunda kayısı çekirdeğini ezin biraz zeytin yağı katıp çocuğa içirin.

Sağlıklı bebek dünyaya getirmek isteyenler dikkat etsinler. İbrahim saraçoğlunun oluşturduğu kür.

Vücut ağır metallerden arınacak. en az 6 ay sabredeceksiniz. karaciğeri toksinlerden temizlemek gerek.

Ekstradan antioksidan alınmamalı asla. Gıda takviyelerinden uzak durmak lazım.

Lahana kürü mutlaka yapılmalı.

Maydanos ve limon kürü uygulanmalı. Temiz havada dolaşılmalı. Safra kanalların sağlam çalışmalı. Bunun içinde haftada 2 defa kimyon çayı içilmeli. Meyve olarak bol brokoli ve çilek tüketmelisiniz.

Evlendikten hemen sonra bebek düşünmek hata olur.

Alzhaimer kesinlikle yaşlılığa bağlı değildir. Avakado bolca tüketilmelidir. beynin yüzde 60ı yağdır. Pişmiş domates bir yemek kaşığı taze sıkılmış havuç. Parkinson içinde çok iyi.

deri hastalıklarından karabaş otunu biraz kaynatın ciltte pütür pütür olan yere sürün.

böbrek taşlarından sıkıntı yaşayanlar avakado yaprağı kurutulacak, beş altı tane. bir bardak suda 10-12 dk kaynatın. ılıdıktan sonra günde bir defa için. en fazla 10 gün uygulayacaksınız. Taşı düşürüp böbrek ağrınızı alır.

Kırk kilit bitkisi ise taşı çatlatır. 5 dk kaynatıp için. avakado kürü ile birlikte uygulamayın. günde 1 defa bir ay yapın. ilk hafta günde 2 defa uygulayın. Akşam uygulayın.

Safra kesesi taşı için bir iğde kabuğunu soyun süt gibi beyaz olacak. kahve olmayacak. 5-6 tane iğdeyi kabuğunu çizerekte 5-6 dk kaynatıp bir bardak suda ve suyu içiyorsunuz. sabah uygulayın. aç karna daha etkili olur. bir çay bardağı için.

bu kürtler uygulandıktan sonra karahindiba kürü uygulayın.

Gözde oluşan yağ bezelerini yok etmek için lavanta çayı. Bir tatlı kaşığı lavantayı 8,9,10 dk bir dk kaynatıp bir bardak suda, içiyorsunuz. pamukla ıslatıp dıştan göz yağ bezesine sürüyorsunuz.

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir