9 Eylül 2014

2015-2016 Kayra Etek Modelleri

Tesettür giyinen bayanlar için sağlam bir marka olan Kayra, her yıl olduğu gibi bu yılda kendini belli etmeye devam etmektedir. Etek Modelleri konusunda renk ve uyum açısından son derece büyüleyen ve trend yaratma adına süper bir model yapısına sahip olan desenlerdir. Bu moda sayesinde, modellerle uyum içinde olma ve dikkat çekme artık sizin için mümkün olacaktır.

2014-2015 Kayra Etek Modelleri rengin ve modern Avrupa yansımalarının buluştuğu modellerdir. Bu modeller sayesinde, moda konusunda kendinizi diğerlerinden ayırmak ve moda ikonu haline getirmekte artık mümkündür.

Bu yılın rengi Etek konusunda rengi olan “Sarı” renk tonları da bu marka dahilinde ön plana çıkan yeni bir moda örgüsüdür.

KAYRA1

Eteklerin modern anlamda tasarıma ulaşması ve topuklu olan ayakkabı tarzıyla sizi bambaşka biri yapacak olan bu modelleri kesinlikle kullanmanız gerekmektedir. Eteklere baktığımızda kısalık olarak diz altı olan ve ayak kısmında hafif olarak açıklık bırakan bu modelleri çok seveceksiniz. Ciddi anlamda tarzı ve mükemmel uyumu sunan modellerle beraber, tasarımı ve gayette çok fazla tarz olma şansını elde etmiş olacaksınız.

KAYRA2

Etek modellerine yeni bir oluşum ve tasarıma sahip olan bu modeller, fazla açık giyinmekten kaçınan bayanların adeta gözdesi duruma gelecektir. Kayra Etek Modası sizin için tam anlamıyla moda ikonu olurken, özel gün ve davetlerde bu modelleri tercih ederek sıran görüntünün tam aksine modern ve çok daha farklı olan görünüme kavuşmakta sizin için ayrıcalık olacaktır.

KAYRA3

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir