8 Eylül 2014

2015-2016 Kısa Uzun Etek Trendi

Etek Modelleri bayanlar için her zaman öncülük olurken, tasarım olarak da süper şekillerden olması önemlidir.

DEFACTO Etek Modelleri bu yıl rüzgar gibi esmeye devam ederek, desen ve trend uyumu olarak gerçekten önemli marka değerini sunmuş olacaktır. Renk ve şekil bakımından gözde olacak olan bu modeller sayesinde, kendinizi modern moda içinde bulacaksınız.

2014 DEFACTO Etek Modelleri her bakımdan ciddi bir tasarım ve bu sayede etek konusunda diğerlerinden ayrılan şekliyle önde gelmektedir. Baktığımız zaman, desen olarak biraz kalın gözükse de, astar ve iç tarafının ince şekilde olması gerçekten çok fazla önemlidir.

Bu sayede, moda konusunda, modern etek kombini yaratma adına her ne fark varsa bu modellerin harika olan yansıması sayesinde kendinize katmış olacaksınız.

etek modelleri

Bu etekleri çoraplarla beraber tercih ettiğiniz zaman, daha farklı bir tarza ve güzelliğe de kavuşmanız ayrıca mümkündür.

Bu açıdan düşünüldüğü zaman, moda konusunda trend uyumu bırakan ve tasarım olarak da etek konusunda renk kombini yaratma da öncü olan bu modeller kesinlikle giymeniz gerekmektedir.

mini etek modelleri

Hem renk hem de değişik tasarımı ile dikkat çeken bu modelleri, tercih ettiğiniz sürece gerçekten mükemmel bir fark sizinle olacaktır. Her konuda farklı olan uyum ve renk tonlarıyla beraber, deseni ve etek farkının  yansımasını kendinize sunmuş olacaksınız.

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir