8 Eylül 2014

Taşlı Bilezik Modelleri, Taşlı altın, hasır bilezik

Elbiselerin yanında aksesuar olarak kullanılan ve gerçekten süper şekilde kombin olmasını sağlayan Taşlı Bilezikler, sizin için büyük bir moda habercisidir.

Bilezikler bu yıl tasarım açısından son derece uyumlu olan ve tasarımsal değeri de son derece süper olan tasarımıyla sizi büyüleyerek süper bir şekle sokmuş olacaktır.

 

2014 Taşlı Bilezik Modeli takı tasarımı açısından  son derece renk getiren ve bu bağlamda elbiselerle beraber uyumu da gözler kamaştıran bir modadır.

Abiye elbiselerle beraber daha şık duran ve özel davetlerde sizi adeta dikkat çektiren bu modellerle uyumu ve farklı desen yapısının yansımasını bulacaksınız.

Bilezik olarak, taşlı süslemelerle ve mükemmel tasarım olan yeni desenlerle sizin için uyumlu moda artık tam olarak sağlanmış olacaktır.

altın taşlı bileklik

Elbiseler ve mini eteklerle beraber de dikkat çeken güzellik sizin için sağlanarak, moda konusunda modern trend yansımaların en verimli şekilde bulacaksınız.

Taşların parlak olması ve bu sayede modern tasarımın en dikkat çeken özelliğini de bulacağınız bu modellerle beraber, tasarım ve şıklık artık sizin için dikkat çeken bir doğal güzelliğe erişmenizde fayda veren moda olacaktır.

bilezik modelleri

Model olarak, taşlı ve daha çok dikkat çeken bu modellerle, her açıdan farklı ve daha süper tasarımla sizin için önemli olan modeli de sağlamış olacaksınız.

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir